Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elindul a gép de a monitor...

CsontosLacika kérdése:

Elindul a gép de a monitor semmi jelet nem kap. Miért lehet?

Figyelt kérdés

QuadCore Intel Core 2 Quad Q8300, 2500 MHz (7.5 x 333)

4 gigás Kingmax memória

ASUS HD7770 Series (2048 MB ddr 5)

1terás vinyó

4 hátsó usb van bekötve, az 1iken usb hub.



Az alaplap 1333Mhz-s, a memória is ami benne van.

Vettem egy 8 gigás Kingston 1600Mhz-s memóriát. Beletettem a gépbe, elindítom és a monitoron semmi. Mint ha nem is kapna jelet. 450W-os táp van benne. Én arra gondoltam, hogy gyenge lenne már. Ha csak az új memóriát teszem be, akkor sincs semmi. Visszateszem a régit, és működik.


2013. jan. 12. 22:34
 1/3 anonim válasza:

arra nem gondoltál, hogy megnézd, hogy a monitor be van-e dugva a gépbe, és a konnektorba egyaránt?


Ha ezek stimmelnek, nézd meg a videókártyádat, lehet poros a csatlakozó, ha igen, akk pucold ki, jót tesz, nekem is ez volt a gond; ha ezeket végignézted és még mindig semmi, akkor a memóriát vedd ki, nézd meg, hogy melyik jó, melyik nem, és ami jó, azt hagyd meg, ami nem, az helyett új kell.


Mivel írtad, h a régi memóriával működi,, ezért valószínű azzal van a gond, vagy nem kompatibilis a mem.kártyád az új, amit vettél az alaplappal, vagy tedd be egy másik helyre, cseréld ki a sorrendet.

2013. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szadam válasza:
ez a memoria DDR3 ...lehet az alaplap nem birja az ilyen fajta memoriat..ird le hogy pontosan milyen alaplapod van!
2013. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megnéztem, lehet nem jól olvastam, de nekem az jött le, hogy nem is fog menni ezzel a memóriával.

Alaplap típusa:


Gyártó: Gigabyte

Modell: GA-G41MT-S2

2013. jan. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!