Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Én szeretném összerakni a...

Én szeretném összerakni a gépet, de nem tudom mit kell feltelepíteni az operációs rendszer után és, hogy ezek függnek-e a konfigtól? A videókártyához jár driver vagy azt én vegyem meg?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet, hogy BIOS frissítések az mitől függ vagy honnan töltsem le? Az operációs rendszer és driver után még mi kell?

2013. jan. 14. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Na tehát. :D.

Ha összeraktad a gépet (persze mindent tökéletesen) figyelve arra hogy a vásárlás elött figyelmesen megnézted hogy minden komponens támogatja egymás (ezt leginkább az alaplap és aprocinál kell megfigyelned mert általában ott van a probléma amit BIOS update-el lehet megoldani). Ha megvagy BIOS-ból DVD boot-ot állítasz és telepíted a windowsot. Utánna ha teljesen ujj alkatrészeket veszel akkor mindennek meg kell legyen a drivere a dobozban de a legjobb ha a netről minden komponensnek külön a saját márka oldaláról leszeded a drivert mert ott meg találhatod a legfrisebb verziót. És indulhat a használat ;)

2013. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A bios frissítés a netről jön le? Pontosan mit jelent a dvd bootolása?
2013. jan. 14. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

És te akarsz gépet összerakni?

Szerintem legót rakjál össze, ne gépet!

2013. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy öszze tudjam rakni.
2013. jan. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!