Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segitseg! Nezelodtem a biosomb...

Segitseg! Nezelodtem a biosomba es at alitottam valamit a ram-nal normal-rol ultra-ra + a beepitett videokartyamnak 128mb helyett 256 mb-ot adtam, es most nem jelenik meg semmi a kerpernyon, mintha nem is lenne benne ram, mi lehet vele?

Figyelt kérdés

szoval 1gb ddr2 ram van benne es az alaplap asus p5vd2-vm se


elore is kosz



2013. jan. 14. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
valahogy nem lehet visszatenni alapbeallitasra?
2013. jan. 14. 20:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Lépj be a bios-ba, és válaszd a load bios defaults parancsot. Ha ilyen nem lenne, akkor a Load Fail-Safe Defaults, vagy a Load Optimized Defaults parancsok valamelyikét.


Amennyiben a bios-ba se tudnál belépni, akkor vedd ki pár percre az alaplapi gombelemet.

2013. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen...

semmi nem jelenik meg

szal ha kiveszem az elemet akk elveszti a regi beallitast?

2013. jan. 14. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, visszaáll a gyári beállításokra. A dátumot és az időt, esetleg a boot sorrendet újra be kell állítani, illetve utána is érdemes rányomni egy optimizált beállítást (Load Optimized Defaults).
2013. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kosz szepen sikerult
2013. jan. 14. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!