Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Toshiba Satellite laptopok...

A Toshiba Satellite laptopok milyenek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg? Milyenek ezek a típusú gépek a 110-130 ezres árkategóriában?(egy Pentium vagy i3-as processzorral) Mennyi ideig lehet kb. használni őket(netezés,videónézés,office programok) akkumulátorról takarékos üzemmódban?
2013. jan. 14. 21:00
 1/3 anonim válasza:

nekem satellite c660-asom van i3-al 2gb ddr3 intel hd graphics

az akksija ujkoraba birta 2 orat v tobbet is nekem vagy 2000 toltes utan mar orulok az 1 oranak is amugy korrekt gep

2013. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jók
2013. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én leginkább az akksi téren szólnék a témához.

Most vettem októberben egy Toshiba Satellite L855 12V-t.

3. gen i7 2,3Ghz, turbóval 3.3, 4 gb 1600mhz-s ram, AMD HD7670m 2gb-s videókártya. Ez ha belegondoltok elég nagy teljesítmény.

Nem takarékos üzemmódban, FarCry3-azás fullon kb 2 órát bír az akksi.

Netezéssel 4 órát is simán takarékosban.

Amilyen teljesítményű lapost nézel, szerintem simán bír 3-4 órát a géped majd. Nagyon jól leviszi a fogyasztást a Toshiba eco üzemmódja.

Viszont azt érdemes tudni, hogy a gyári akksik nem a legjobbak. Mint az előttem szóló is írta, hogy x töltés után egy órának is örül. kb fél, jó esetben 1 év intenzív használat után arra jó a gyári akku, amíg beviszed a szobádba a nappaliból a géped...

20k körül lehet kapni utángyártottat, amik alapból 2-2,5x többet bírnak, akár 7-10 órát.

A toshiba jó választás!

2013. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!