Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hatmagosított AMD Phenom II...

Hatmagosított AMD Phenom II X4 960T kihajtana egy HD7970-est?

Figyelt kérdés

Hello!


Az X4 960T-nek van 2 gyárilag letiltott magja, én ezeket feloldottam és tökéletesen működnek a magok, teszteket is futtattam mindent! Teljesen stabil! Namost az a kérdésem, hogy így keletkezett belőle egy hatmagos X6 1605T. És ez a kérdésem hogy most ez a proci így képes-e kihajtani egy HD7970-et?


Köszi!


2013. jan. 15. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Még HD 7950-et is nehezen:) HD 7950-et is úgy túlhúzva.
2013. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:
77%
Tuningoltad is a procit? Feltételezem, legalább full hd-n játszol és max grafikai beállítások mellett. Ha ez így van, akkor nagy gond nem lehet (emelt proci órajel mellett persze), de azt is látni kell, hogy főleg min fps-ben azért egy i5 többet adna. Csak nem arányosan a többletkiadással.
2013. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az jó ha fel tudtad oldani a magokat. am nem tudom ha ki tudja hajtani az a kártyát. sztem nem. játékokba biztos nem számít az hogy most 2 maggal többed van mert még nem kérnek a játékok csak max 4 magot igy szerintem nem hajtaná ki játékokban. (de lehet tévedek nem a legbiztosabb :))
2013. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!