Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata USB 3. 0-ról gigabites hálókártyáról? A 10/100 sajna kevés ami a laptopban van.

Figyelt kérdés
Találtam pár fajtát.. a trendnet TU2-ETG jónak tűnik, az más kérdés, hogy pl nem biztos, hogy megy win8 alatt és persze qrva drága ahhoz, hogy csak úgy tapasztalat nélkül beleugorjak. Hátha valaki bevállalósabb volt, esetleg tudta mit csinál. :)
2013. jan. 16. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
USB 3.0 van a gépben és csak 10/100-as a hálókártya? Az én 6 éves laptopomban gigabites a lan és akkor hol volt akkor még a 3.0?
2013. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen.. ezen én is bosszankodtam, de meglepetésemre nagyon sok most kapható laptopban van ez így... Amúgy egy Dell N5110..

Más bővítési port erre a feladatra sajna nincs.. keresnem kellene valami megoldást. Azért amikor USB 2.0-s gigabites hálókártyát látok, van okom gyanakodni, de egy USB 3.0-nál már el tudnám képzelni, hogy jó legyen.. kérdés, hogy látott.. használt e már valaki ilyet.. mer e ajánlani. :D

2013. jan. 16. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!