Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jó a skype-on a...

Miért nem jó a skype-on a mikrofonom?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra elment a mikrofonom.Nem elősször.Nem hall a másik fél ,de én hallom őt.Volt már ilyen akkor feltelepítettem egy új verziót az egy darabig ment és a minap az is bekrepált.Tegnap újraraktam a windows-t(nem ebből az okból)de változatlanul rossz.Ebből gondolom hogy nem ott van valami elállítva.Akkor hol a hiba???

A próbahívásnál is azt írja ki hogy halk a hangom,nem hallani.


2008. jún. 2. 07:34
 1/5 anonim válasza:
66%

Skypon kívül jó a mikrofonod?

Mert ha nem, akkor ott a gond.

Először nézd meg a Hangerő panelen a Tulajdonságok-nál a Felvétel üzemmódban hogy a mikrofon be van e kapcsolva és a hangereje jó-e.

Ha ez jó akkor a Start menü / Kellékek / Szórakozás / Hangrögzitő programmal próbáld ki hogy veszi-e a hangodat.

Ha ez is megy akkor nemtom mi lehet a gond de sztem akkor már a szkájp is menni fog.

2008. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a beállításoknál, a hangeszközökön belül szedd ki a pipát az automatikus beállítás engedélyezésénél. ez csinálja, hogy halkul, mert a legerősebb henghoz magától állítja be a mikrofon hangerejét. eleinte jó, de ha pl hangosabban beleszuszogsz, vagy megütöd a cuccot, akkor magától lejjebb húzza a csúszkát, ezzel halkítja a dolgot. én is megszenvedtem vele, mire rájöttem. ja, és ha minden igaz, az automatikus beállítás nem csak a szkájpon húzza le, hanem a rendszerben is, tehát innentől kezdve minden halk lesz. szal pipa ki, és hátradőlhetsz
2008. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajna semmi.Két headset-em is van de egyikkel sem megy.

Azért köszi.

2008. jún. 2. 12:03
 4/5 ancsa53 válasza:
miért nme jó a skypon a mikorofonom?, nbem hallom a többieket de ők hallanka engem.
2012. jún. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt én készítettem. Neked is ilyen a problémád?: http://www.youtube.com/watch?v=azvLr7L4Bv8
2013. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!