Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát/processzor...

Milyen videokártyát/processzort ajánlotok, ami árban is elfogadható, és azért jó is?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy új videokártyát és esetleg processzort is. A kérdésem az lenne, hogy milyet érdemes venni, amelyik teljesítményben és árban is egyaránt ott van?
2013. jan. 17. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:

De neked mi az elfogadható?

Mert Pistinek a 70 ezer,Józsinak a 100,Gergőnek meg a 150 ezer forint.

Azért kéne egy körülbelüli ár.Na meg az alaplapod típusa.

2013. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gigabyte GA-G31M-ES2L v2 - ez lenne az alaplapom.

Hát, úgy gondolom, egy 20-30 ezer lenne a plafon darabonként, de nem tudom, manapság ebbe a keretbe mi fér bele.

2013. jan. 17. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Elfogadható???

[link]


[link]


ha írsz elfogadható árat akkor olcsóbbat mutatok vagy drágábbat

2013. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem korrekt kombó ebben az árban,de azért ehhez új alaplap,és új RAM-ok is kellenek.

Milyen tápod van?

2013. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Uh, a tápról fogalmam nincs.

Tehát, akkor ezekhez már kicsit elavult ez az alaplap, nemde?!

RAM lenne már a legkevesebb a többi alkatrész megvásárlása után, az nem egy horrorisztikus összeg. :)

2013. jan. 17. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:
az nem jó, ha fogalmad sincs, mert lehet tönkrevágja a vidikarit, vagy éppen nem jut elég áram.
2013. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Ha szétszedem, meg tudom nézni, hogy milyen? :)


Egyébként, mit gondoltok erről a videókártyáról?


[link]

2013. jan. 17. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Paintban jól tudsz vele rajzolgatni másra nem jó, meg netezni :)
2013. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na jó kezdjük az elejéről.


1.A jelenlegi alaplapod intel CPU-t támogat,azokból is a 775-s foglalatúakat,amik már nem a legújabb darabok,úgy hogy azokra nincs értelme cserélni a mostani procit.

Az egyik válaszoló pedig AMD procit ajánlott,ami semmiképpen se menne bele az Inteles alaplapba.


2.A te lapod DDR2 memóriákat támogat,manapság ez elavult,most már DDR3-t használnak a modern lapok.Ebből 4GB úgy 5-6 ezerért van a legolcsóbb,8GB pedig 11-12 ezer a legolcsóbb.


3.Nem tudni milyen optikai egységed van,ha IDE csatlakozású,az nem túl jó,mivel manapság nincs a lapokon IDE csatoló.Ezt még meg lehet oldani átalakítóval,vagy IDE bővítőkártyával.


4.Ugyanez érvényes a HDD-re is.


5.Fontos hogy minőségi tápod legyen.Itt nem a névleges teljesítmény számít,az sokadrendű.

2013. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát, ha újítani akarnék, akkor már tokkal-vonóval le kellene cserélnem mindent, kezdve az alaplappal, igaz?


~ agentK - Tudnál tanácsot adni a vásárlással kapcsolatban, hogy miből milyet érdemes venni? Úgy látom, te nagyon otthon vagy a témában. (:


És köszi az eddigi válaszokat!

2013. jan. 18. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!