Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tp-link wr740N router és...

Gureega kérdése:

Tp-link wr740N router és t-home internet kapcsolatnál nem működik a router! Először működött majd valamiért nem! Lehetséges hogy egy xp újra telepítés megoldja a gondot?

Figyelt kérdés

barátnőmék vásároltak egy tp link wr740n routert! legelső alkalommal cd-vel beállítottam akkor müködött minden!aztán hazajöttem!pár nap mulva az öccse közölte hogy nem volt net ezért szét kötötték és visszakötötte a modemet simán!

a gépet áramtalanítják már mint az egész hosszabítóról lekapcsolják az áramot ha nincs használva! azt mondták hogy ez is okozhatta a problémát!

hát akkor gondoltam manuálisan bekonfigolom ezek alapján: www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa

megistörtént! először nem akart csatlakozni a netre de aztán sikerült!müködött, gép kikapcs,vacsora,mire végeztünk öccse már bennt ült és mondta hogy ismét nincs net azért ismét vissza kötötte az eredeti felállást router nélkül!azóta akár hogy próbálom beállítani nem megy!a router volt resetelve utána sem ment!elhoztam haza itthon upc-s net van!itthon működött minden gépen is és wifin is volt net!ergo a router nem rossz! a modem egy Huawei Smart AXMT800U-T! lehetséges hogy valami ütközés van?vagy egy windows telepítés megoldja?Próbálkoztam t-home ügyfélszolgálatnál ott azt mondták hogy a win-be nem kell semmit piszkálnom!összedugom router konfig és megy!kértem segítséget erre mondták hogy ők csak pénzért segítenek routert beállítani a gépre 2500ft ha wifit is szeretnék 4400!mondom köszi akkor inkább ne!Valami megoldás van hogy működjön minden szuperul?



2013. jan. 18. 21:20
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Sajnos nekem is volt már dolgom nem is egyszer a Huawei - TP-Link párosítással. Valamiért nem teljesen kompatibilisek egymással. Miután kicseréltem a modemet D-Link -re mindenhol jó lett. Én is ezt tanácsolom. A szóban forgó Huawei már egy szakállas típus, talán a szolgáltató ingyé kicseréli az új T1-es D-Link DSL-360R -esre. Volt már rá példa a T-Home -nál.
2013. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ettől féltem, hogy a kettő nem fog passzolni! Abban reménykedtem, hogy egy új op rendszer megoldja a problémát!Bár lehet hogy először azzal fogok probálkozni! Az mitől lehetett, hogy először ment minden simán, és miután áramtalanítva lett azután mentek el a dolgok?
2013. jan. 19. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!