Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra raktam a Windowst és nem...

Újra raktam a Windowst és nem csatlakozik a nethez? De mégis miért? Mit érek a hibakóddal?

Figyelt kérdés

Újra tettem a Win7-et és mikor a nethez csatlakoznék kijön 711es hibakód, akkor kicseréltem valami fájlt akkor meg 600 akárhányas hiba jött ki.

Akkor leszedtem a win7-et és felraktam az xp-t és itt is ba**akszik...

Mégis mia***a baja?

Attól, hogy újra van rakva egy ALAP rendszer, mi állítódott volna el?

Nem értem...



2013. jan. 12. 13:22
 1/6 mano99 válasza:
Vannak rajta driverek?
2013. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A videokártya meg ezeknek?

Nem, csak az alap windowst tettem fel, és állítottam volna be a netet jelszó meg felhasznév, és mikor csatlakozni kezdett volna, egyből hibakód jöütt ki.

2013. jan. 12. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom hiányzik a hálókártya drivere.
2013. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hálózati kártya driveréről van szó, XP-re vlaószínűleg kell, és ha nagyon egzotikus, Win7-re is kellhet.
2013. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És azt hol tudom megszerezni?

Benne van valamelyik dobozba amikor a gépet vettem, és mellette lehet az alaplap, vagy videokártya vagy ilyesmi dobozában?

2013. jan. 12. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!