Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet a mikrofon alapzaja?

Qaxqaxqax kérdése:

Mitől lehet a mikrofon alapzaja?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy mi van, mert egyik pillanatról a másikra elkezdtem recsegni és teljesen elviselhetetlen amit a másik fél hall, annyira hogy amit mondok abból semmit sem lehet érteni. Próbáltam a beállításoknál a rögzítő eszközök menüpontnál orvosolni a problémát, meg néztem a mikrofon tulajdonságait is, de sehogy sem lett jobb. Arra gondoltam hogy elszakadhatott, vagy valami hasonló, de az is szinte kizárt mert új, illetve másik gépen tökéletesen működik. Esetleg vírus lehet még, de nemtudomx.x Aki találkozott már hasonló problémával az tudna segíteni?:D Előre is köszönöm.

2013. jan. 19. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én igen. Elég sokszor. A ventrilloval programmal szokott gondok lenni. Vagy az 1-2 típusú 1000ft-s mikikkel. Hamar tönkre mennek. Próbáld meg felvenni a hangodat hangrögzítővel. Ezt a kellékeknél találod majd meg. Ha ott szépen vissza hallod a hangod, akkor valami progi hiba lehet. Ha nem, akkor a mikid ment csődbe:I
2013. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:D Miki ment tönkre:( Szerinted/szerintetek mennyiért érdemes venni egyet ami nem megy ilyen hamar tönkre:s (ilyen fülest-headset)?
2013. jan. 19. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan 4-6k egy rendesebb fajta headset. Panasonic, sony, stb. Ha csak miki, azt sajnos nem tudom:I
2013. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gepzene ***** válasza:
Inkább átkábelezném örökösre. Néhány százas meg max egy óra össz.
2013. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!