Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort, egeret és...

Milyen monitort, egeret és billentyűzetet érdemes venni? Megéri vezetéknélküli egeret és billentyűzetet venni? Melyil márkák közt keresgéljek? Hány colos monitort vegyek? Milyen szempontokra figyeljek?

Figyelt kérdés
Kb 30 ezret szánok rá, ebből 20-25 ezer a monitor, 3-4 ezer a billentyűzet és 2-3 ezer az egérre.

2013. jan. 19. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A Logitech, Microsoft egér+billentyűzet kombók elég megbizhatóak. Monitorok 22-24" már nagyon jó árban vannak. A panel legyen ledes illetve amit ajánlani tudok az IPS paneles (nagyon jó a betekintési szöge). Csatlakozók szempontjából én szeretem ha van rajta HDMI. Jobb márkák: Asus, LG, Samsung. Figyelj a garira!!! (min.3 év)
2013. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vezeték nélküli egereket nem nagyon ajánlom ha hosszútávra tervezel.
2013. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Komplikato ***** válasza:

Normális vezetéknélküli egér és billentyűzet drága, olyan 12-15.000 körül KEZDŐDIK. Amik ez alatt vannak még márkásból is hulladék, nem éri meg pénz kiadni rájuk. Microsoft, Logitech amiből érdemes szerintem wireless-t venni. (Mondjuk vezetékest is leginkább.)


Monitorból ennyiért max. 19"-os kis monitort kapsz maximum. Mondjuk én olcsóbb monitoroknál talán LG-t ajánlanám.

2013. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha a monitor 1920x1080 felbontású akkor ez a max és ez alatti felbontás elérhető de az 1920x1080 fölötti felbontást már nem támogatja??
2013. jan. 20. 11:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ps/2 csatlakozojú egeret és billentyűzetet gondoltam. Melyik jobb az usb vagy a ps/2
2013. jan. 20. 11:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Én ps/2 csatlakozojú egeret és billentyűzetet gondoltam. Melyik jobb az usb vagy a ps/2?
2013. jan. 20. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban, az 1920x1080 maximális felbontás azt jelenti, hogy annál nagyobb felbontást nem tud a monitor. A ps2-es port már eléggé elavultnak számít (új alaplapok egy részén már nincs is) Szóval mindenképpen usb-s egeret/billentyűzetet vegyél.
2013. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem ki: [link]


[link]


Az egérnek számít mekkora a felbontása(dpi)??

2013. jan. 20. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!