Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra is használt monitornál...

Játékra is használt monitornál mennyi az elfogadható válaszidő?

Figyelt kérdés

Egyenlőre mikor megveszem az új konfigomat,nem marad túl sok pénzem monitorra.

50 ezer alatt nézegettem,szempont az IPS panel,de sok készüléknél 14 ms a válaszidő.Ez még belefér?Valamint milyen paraméterekre érdemes még odafigyelni?

LG monitorokat néztem.



2013. jan. 20. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat még annyi,hogy ha lehet 21,5' felettit vennék.
2013. jan. 20. 16:01
 2/5 anonim ***** válasza:

5 ms', de még jobb, ha 2ms'

(14ms'-nál, kicsit gyorsabb mozgásnál is "csóvát húz" nem beszélve pl. egy gyors /forma1/ játékról)

2013. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jónak számít?Ezt az egyet találtam ami méretben,árban,csatlakozásban,válaszidőben is pont megfelelne.A 3D sem rossz, Dual Play meg még 1 plusz pont.



Később ha lesz több pénzem akkor vennék mellé egy nagy TV-t is filmezésre,meg játékra de addig is kéne egy korrekt monitor.

Szerintetek jó választás?

2013. jan. 20. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:

[link] 50ért (jó 52) ez a legjobb vétel, és mielőtt rákérdeznél a 8ms nem sok.

Sőt, hogy tovább menjek a válaszidő és a játékoknál előfordulható problémák ips/tn paneles monitoroknál különbözőek, egy IPS paneles monitor még 14ms-es válaszidővel sem fog neked csóvát húzni ha gyorsan történnek a dolgok, ellenben TN panelnél már lehet ezzel gond.

Lényeg, hogy ennyiért az a Dell a legjobb és tökéletes lesz játékra.

2013. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek:)

Igen,én is sokat agyaltam már ezen hogy IPS panelnél miért több mindig a válaszidő,miközben ajánlják őket játékra.

Tetszik amit linkeltél,de én szerintem maradok az általam kinézettnél.

Köszönöm:)

2013. jan. 20. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!