Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felpontozlak! Amikor bekapcsol...

Felpontozlak! Amikor bekapcsolom a gépet, a billentyűzeten nem kapcsol be azonnal a NUM LOCK, hanem le kell nyomni a gombot, hogy beinduljon. Hogyan kell beállítani, hogy automatikusan induljon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Magától csinálja ezt.

Lassú lett a géped, nekem is csinálta ezt, másnak is, az is lehet hogy mikor be volt kapcsolva akkor kikapcsoltad és mikor leállítottad így jegyezte meg, és így is hagyja neked.

2013. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a gépem nem lett lassú, és mikor kapcsolom ki a num lock be van kapcsolva... :)
2013. jan. 20. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metals Engineer ***** válasza:

Bios beállítás kérdése az egész nem kell a registrybe piszkálni semmit! Bootup numlock kapcsold on-ra ha kész kilépésnél save és ennyi

ezt az oldalt keresd meg: indításkor del gombal hozod be a biost a legtöbb esetben


[link]

2013. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem nincs ott olyan ami a képen van, nekem valami boot menu jott be
2013. febr. 2. 21:27
 6/6 Metals Engineer ***** válasza:

18,kép neked is "valahl ott kéne lennie. Minden biosban ugyan az a neve a funkciónak

Egyik bioszban sincs olyan sok oldal-aloldal, hogy ne találd meg. Keresd tovább ott lessz.

2013. máj. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!