Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapi hangkártyám van,...

Alaplapi hangkártyám van, újratelepítés óta miért nincs hangja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Eddig volt hangja, a beépített hangszóró működött, a kis fülhallgató kimenet is. Most mióta újratelepítettem a gépet azóta nincs hangja. Mi lehet a gond? Tud valaki segíteni?


Körülnéztem itt-ott, az eszközkezelő nem jelez hibát, a hang tulajdonságainál is látszólag minden oké:

Digitális hang (SPDIF) tulajdonságai

2. hely (Belső High Definition Audio-busz) -azt írja, az eszköz megfelelően működik, használatban van, engedélyezve.


A BIOS-ban nem akarok tudatlanul babrálni, de ha valaki elmondja mit hol kellene megnézni beállítani, annak nagyon örülnék! Köszönöm!!


Amúgy asztali gép, lenovo. Bírnia kellene a Win 7-et? Vagy tegyek fel mást, lehet az a baja?


Még egyszer köszi annak aki ír!!


2013. jan. 21. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Audiodrivert kéne feltenni. Az alaplapod típusa alapján a gyártó honlapján megtalálod vagy az alaplaphoz adott CD-n...
2013. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, keresgélek. Nem kaptam hozzá drivert
2013. jan. 21. 14:29
 3/19 A kérdező kommentje:

Az alaplap típusa ez- Intel(R) Core(TM)2 CPU ? Vgay rajta van, vagy hogyan keressek rá?

Köszi

2013. jan. 21. 14:32
 4/19 A kérdező kommentje:
Most nyomtam egy driver frissítést, hátha talál valamit
2013. jan. 21. 14:38
 5/19 anonim ***** válasza:

Előfodul, hogy Windows nem is kezeli. Igaz, hogy adnak driver-t Windowsra csak nem ér semmit. Nekem is ilyen a hangkártyám. Linux alatt tökéletesen működik.

Én USB-s hangkártyával orvosoltam a problémát. Bárhova vihetem, és illesztő sem kell neki.

2013. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
azt írja, hogy az eszköz illesztőprogramja naprakész, már telepítve van. akkor most mi...?
2013. jan. 21. 14:43
 7/19 anonim ***** válasza:
Eddig milyen OS volt fenn?
2013. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
van a géphez hangkártyám amit most szedtem ki nemrég, mert a hangfalakat akarom megszüntetni az asztalról. jó lenne ha ez az alaplapi működne...
2013. jan. 21. 14:45
 9/19 A kérdező kommentje:
a gép munkahelyről való, úgy kaptam meg minden nélkül, xp volt rajta
2013. jan. 21. 14:47
 10/19 A kérdező kommentje:
...szóval nem kaptam hozzá semmilyen telepítőt, csak a gépet, de újra kellett raknom mert gáz volt :D
2013. jan. 21. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!