Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Linkelnétek ilyen routert?

Linkelnétek ilyen routert?

Figyelt kérdés

Faluban vagyok T-home szolgáltatónál és az internetet egy kis USB stick-en keresztül kapom. Csak bedugom a gépbe és már van is net (korlátlan).


Szeretnék egy olyan wifis routert amelybe ha beledugom az USB sticket akkor wifin keresztül van az egész házba net.

Van ilyen router ?? és lennétek szívesek linkelni egyet :))



2013. jan. 21. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyen nincs a routerbe nem usb kábel megy hanem utp kábel.


de megtudod csinálni ha a géped wifi képes, hogy szórod vele a netet a lakásba hátránya, hogy amikor megy a gép akkor lesz csak net.

2013. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez jó lesz!

[link]

2013. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy fényképet kérnék erről a stickről... mert ez vagy 3G-s cumó, ami nem szokott ingyenes lenni, vagy pedig valami más okosság...
2013. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben nincs igazad első
2013. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nahát életembe nemhalottam róla elnézést:D


1# voltam

2013. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

[link]

erről beszélek havi 4ezer körül van a havidíj és a le\fel töltési sebességem 1,5-2 mb körül mozog. (És még egy szer ez korlátlan! )

2013. jan. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!