Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPhone 4S-re jó, ingyenes...

IPhone 4S-re jó, ingyenes fájlkezelő alkalmazás?

Figyelt kérdés
Jelenleg az a gondom, hogy mindenre van egy alkalmazásom: kibontani a rar formátumú fájlokat, tárolni őket, de szeretnék egy olyat, ami minderre egymagában is képes. Olyasmit mint az iFiles, csak ha lehet ingyen.

2013. jan. 23. 12:46
 1/3 Kutyus70 ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy pont az iFiles fájlkezelőt használom jelenleg. Nagyon sok dologra képes, azt nem tudom, hogy tömörítésre is alkalmas-e, mert iPhone-on én nem tömörítek semmit. De az én készülékem jailbreakelve van, nekem is csak így ingyenes.

Hasonlót úgy találhatsz, hogy mondjuk bepötyögöd a gooleba, hogy iPhone fájlkezelő, vagy iFile similar, vagy hasonlókat. Aztán ha találsz akkor megnézed, hogy ingyenes-e vagy sem. De szerintem ha teljesen ingyened fájlkezelőt akarsz, az nem lesz mindent tudó. Az ulyeneket nem adják ingyen, nem hülyék. Ha találsz valamit free-ben (ingyen) akkor az valami nagyon alap lesz, max arra lesz jó, hogy áttekinthetőbb lesz a tartalom, jó esetben tudsz majd fájlokat másolni, áthelyezni és k.b. enny.

2013. jan. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kutyus70 ***** válasza:
(bocsi a hibákért, de nagyon fáradt vagyok, mellé pötyögök...)
2013. jan. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, egyelőre találtam valamit, ami megfelel a céljaimnak, a telefonom sajna nincs jailbreakelve, de egész jól boldogulok vele már. :)

Csak többet kell kutatni egy-egy jó, ingyenes app után

2013. jan. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!