Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 6870 hiba vagy tápegység? Nem...

P0waova kérdése:

6870 hiba vagy tápegység? Nem értem, miért de a videókártyám nagyon melegedik. XFX 6870 Dual Fan-om van. Raktam rá hűtőpasztát, procira is. De nem értem, hol

Figyelt kérdés

kezdődhet a probléma.80fokig fel megy a hőmérséklet, MSI Afterburnerrel vizsgálva. A Fan-ok autómatán vannak. De teszteltem 100%-os manuális fan vezérléssel is a gpu-t de ugyanaz történik. Esetleg tápegység hiba lenne? Tom's hardware teszt alapján 60fokig kéne játékok alatt

felmennie a hőfoknak. De nincs is tunnolva a kártya. Config : XFX 6870 Dual Fan Alaplap : Gigabyte 770T-D3L Tápegység : Gigabyte SuperB 460W (2-3éves) RAM : 4GB DDR3 1600+ Ház : Thermaltake Commander MS-I Winchesterek : 500+250 GB (Samsung, Hitachi) CPU : Phenom II X4 B50 (X2 550 magfeloldott)


Remélem hozzáértő ember tud ötletet ajánlani.

Sajnos nem tudom teszt cserével orvosolni a hibát.



2013. jan. 23. 16:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De pl : Dota 2-ben, csak 50-60%-os gpu terhelési szintem van. 60-67fok.

Ezt nem igazán értem..

2013. jan. 23. 20:34
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


A paszta sok azért is lehet túlmelegedés nem megfelelő szellőztetés a gépben /kicsi méretű ház vagy ház venti kevés levegőt szállít.

PL: Vedd le az oldalát + házventi

Nekem Asus HD6870 DC-ém van azt is teszteltem nekem furmark alatt 100% teljesítmény 100% GPU-venti ház venti szabályzás át állítva 65 celsius ról 45c re igy is 78-82 fokon üzemelt. Ja és persze a kártya fel van piszkálva cseppet.

Táp biztos nem.

Ha valami teszelő teszteli akkor nincs házban általában az asztalon kiboritva az egész hobelebanc. Házban máshogy viselkednek. Mig náluk a környezet is hűtötte otthon meg csak a beszívott levegő amit a réseken beszippant.

üdv

2013. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez segít szerintem.
2013. jan. 26. 01:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia. En is aggodtam,mert hasonlo homersekleten mozog nekem is . Nekem egy gtx650ti boost van,nincsen huzva. Nalam is a Battlefield 3, Dead space 3, F1 2012, stb komolyabb jatekoknal 80° de nem is megy feljebb. Es csak 50%-on forog a kartya ventije. Mas jatekoknal ,mint pl: cod 4, nfs pro street stb csak 55-60° a kartya homerseklete. Szoval ne aggodj igy vannak belove a kartyak. Ennel sokkal tobbet birnak.
2013. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!