Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés
Mi az optimális válaszidő, kontraszt vagy képarány mert én 16:10 vagy 16:9-re gondoltam? Milyen márkát vegyek, én lg vagy asus-ra gondoltam? DP, DVI vagy HDMI vga csatolójú kéne és 40e alatt szeretnék venni. Játékra kell, de nem tudom mekkora max felbontásút vegyek a mai játékokhoz, vagy, hogy a felbontás befojásolja-e a teljesítnényt?

2013. jan. 24. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Annyiért már mindenképp IPS paneleset néznék, pl ezek beleférnek:

[link]

[link]


Vagy kicsivel többért egy 23"-os:

[link]

2013. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

16:9-es legyen mindenképp. Márka gyakorlatilag majdnem mindegy. Acer-t én rühellem, bár ettől független lehet, hogy jókat csinál. HDMI és DVI mindenképp legyen rajta, felbontás meg alap, hogy FullHD.

40k alatt LG IPS224V-PN ( [link] szerintem bestbuy. Ez egy FullHD felbontású, 21.5"-os IPS paneles monitor. Kicsivel többért ott van a "nagytesója" a 23"-os 231P-BN ( [link]

A felbontás befolyásolja, igen. Elég erősen.

2013. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BM-Striker ***** válasza:
52%

Igazából egy ips paneles 16:10-es vagy egy 4:3-as lenne az igazi főnyeremény, mivel több rajtuk a hsznnos munkafelület, és 16:10-eseknek 1920*1200-as felbontása is lehet ami 160 sor pixellel több, mint a full-hd.


Minél nagyobb felbontásút vásároljál, legfeljebb néhány játék nem teljes felbontásban fog futni.

2013. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

géptöl függ hogy fogja birni a grafikai részeleteséget Full HD n (1920x1080 a szabvány Full HD felbontás)

ehhez tegyél fel ujab kérdést szerintem ha gépet is vennél és nemtudod milyent árban vagy ha már megvan akkor hogy érdemes e fejleszteni ha max vagy max közelin akarsz játszani

2013. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem igen látam még 40ezerig ujonan 1200 as monitort:)


és neki nem munkára hanem játékra kell


munkán kivül minden másra jobb a "szélesvásznú" monitor


és aki munkára vesz az nem iylen kis összegben gondolkodik amugy sem illetve nem oylan rossz az ahoz képest hogy sokan ma is 768 féle monitorokon dolgoznak...

2013. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 konzi válasza:

[link]


ilyen van a sulimba

2013. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!