Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le játékoknál 5...

Miért fagy le játékoknál 5 percenként a gépem?!

Figyelt kérdés
Lefagy, kikapcsol a monitor (de a hang megmarad!), és 20 másodperc múlva visszajön a game. Elég idegesítő!! Miért csinálja ezt?? (ASUS M4A785TD-VEVO, PHENOM II X4 965BE, HD4200, 4GB HYPERX RAM)

2013. jan. 24. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha leveszed a játék felbontását, részletességét akkor is? Szerintem a videokártya nem bírja vagy ha online játék akkor a net akadozik esetleg?
2013. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, akkor is ha nagyon alap beállításokkal játszom!

A nettel egyrészt semmi probléma nincs (10mbites), másrészt meg single módban is ugyanúgy lefagy!

2013. jan. 24. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Megy tönkre a VGA.

Én ezt már lezongoráztam egy GeForce 8400GS-szel.

Van olyan dolog, h rózsaszín-lila foltos lesz a kép?

2013. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha leveszed a grafikát teljesen, akkor még egy kicsit tovább fogja bírni(10 perc).

(Márha ez a gond)

2013. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nemtom, elég sürgősen be kéne szereznem egy normális vga-t, mert ez csak az alaplapi :/

Nem, nem szokott lenni elszineződés! csak lefagyás

2013. jan. 24. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez lapi..._. Akkor próbálj meg minél előbb szerezni egy külön VGA-t, nehogy különösebb baja legyen a lapodnak.
2013. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

HD4200


a hiba forrása kifutott széria kb 6 éve:))

2013. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!