Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor játszok a Far Cry 2...

Pisti7771 kérdése:

Mikor játszok a Far Cry 2 nevezetű játékkal fogja magát és bezárja a játékot de ki sem ír semmit. Meg ilyen 15 percenként belaggol 3 másodpercre utánna fut rendesen. Mi lehet a probléma? (Más játékoknál is fent áll a probléma. )

Figyelt kérdés
OP rendszerem: Windows 7 Ultimate 32bit-es Processzor:AMD Athlon (tm) 64 x2 Dual Core Processor 6000+ 3.10GHz Ram:2.00GB Videókártya:AMD Radeon HD 6600 Series.
2012. jún. 28. 11:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni hogy amikor belaggol olyan mintha az egész felgyorsulna..
2012. jún. 28. 11:30
 2/16 anonim ***** válasza:
formázás+ujrarakás
2012. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már kétszer rakták ujra a gépemet és ugyanaz a gond.. :( És még elfelejtettem hogy olyat is szokott csinálni hogy kb egy nap egyszer ujaindul egy kék izét behoz szövegekkel és vmi driver problémát ír ki aszem ez a kékhalál..
2012. jún. 28. 11:42
 4/16 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen léccives aki ért is hozzá..
2012. jún. 28. 11:56
 5/16 Doctor0710 ***** válasza:
Nekem a leírt tünetek alapján hasonlít egy túlmelegedésre is. Amikor a VGA melegszik, azt vissza tudja hozni a VPU Recover az AMD kártyáknál, ez pontosan úgy néz ki, amit leírtál: 15 percenként túlmelegszik, 3-4mp alatt újraindítja a VGA-t, közbe hül egy kicsit. A kék képernyőt okozhatja a VPU Recover sikertelenül végrehajtott problémamegoldása. Amit ajánlani tudok, hogy takarítsd ki a gépet, vagy ha nem mersz hozzányúlni, csak szedd le az oldalát, és néha fújjad :D Így ki lehet deríteni, hogy valóban túlmelegedés-e.
2012. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet és elvileg ha kitakarítom nem fog túlmelegedni? Vagy ha túlmelegszik hogy tudom megnézni hogy tényleg túlmelegedett-e? :)
2012. jún. 28. 13:13
 7/16 Doctor0710 ***** válasza:

Mivel tiszta AMDs konfigurációd van, ajánlom az AMD OverDrive programját. Benne Status monitor, ott külön meg tudod nézni a GPU és CPU hőmérsékletét. A CPU mindenképp maradjon 60 fok alatt, a GPU meg 70 körül indul újra. Azt érdemes nézegetni időnként. Bár azzal, hogy nézegeted valójában időnként leveszed a terhelést is, így valószínűleg nem fog túlmelegedni olyan gyakran. Quantum mérésre példa :D

AMD OverDrive: [link]

Letöltés: [link]

2012. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Doctor0710 ***** válasza:
Ja és igen, a takarítás biztosan megakadályozza a túlmelegedést, és sosem árt :D
2012. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet.. :)
2012. jún. 28. 13:30
 10/16 A kérdező kommentje:
Nos kedves doctor.. Kitaklarítottam alaposan a gépet volt vagy fél kiló por benne.. Most ahogy mérem a hőmérsékletét Core #1: 52 fok-on megy Core #0: 55 fok-on megy alapjáraton.. Ha játszok felmegy 75-re mind 1 kettő. Ez egészséges?
2012. jún. 28. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!