Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom az adataimat...

Psfanboy3 kérdése:

Miért nem tudom az adataimat átmásolni a külső winchesterre a PS3-ról, mint egyfajta biztonsági másolatként?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a HDD-t (ami nekem 2 Terabájt), azt FAT32-es fájlrendszerbe kell formázni! Tudom, a "System Settings" menűpont alatt a "Back Up"-ra kell menni! Majd két kérdést tesz fel, mindegyikre a YES-el válaszolok. És ekkor kéne meglátnia az adathordozót, de nem látja! Ezt írtja ki: "Connect storeage media at the save destination."


Először elkezdtem teljes formázással a 2 Terás HDD-m, de annyira lassan ment, hogy megszakítottam. Majd Gyorsformázással formáztam FAT32-vé! És azután jártam így, amit kérdeztem tőletek, illetve azt írja ki, hogy nem látja a fizikai adathordozót! Mi lehet a baj, és mi lehet a végső megoldás?



#PS3 #backup #FAT32 #PS3 BACK UP #Biztonsági másolási gondok
2013. jan. 24. 23:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja még, annyit, hogy USB-s 3.0-ás a HDD-m, ezért nem látja?
2013. jan. 24. 23:19
 2/3 anonim ***** válasza:
flashelt?
2013. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a 3.0 lesz a gond.
2013. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!