Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet tenni? A külső...

Mit lehet tenni? A külső winchesteremről van szó. Minden rajta van, szó szerint MINDEN! Csak ott. Épp most akartam biztonsági másolatot csinálni, de még nem jutottam el oda.

Figyelt kérdés

Erre most valami baja lett. Lefagyasztotta a gépet, miközben másoltam rá, de annyira, hogy sajnos nem tudtam mit csinálni, resetelnem kellett a gépet. Biztonságosan eltávolítani sem tudtam, mert semmire sem reagált semmi. Azóta, ha bedugom a gépbe, nem csinál semmit, csak kiírja, hogy a használathoz formázni kell a lemezt. De akkor mindenem elveszik!!!

Könyörgöm, valaki mondja meg, mi a megoldás, hogyan tudom megmenteni az adataimat. Kihez/hova forduljak? Nem érdekel, ha fizetni kell érte, egyszerűen muszáj, hogy meglegyenek a dolgaim. Egy számítástechnikus át tudja esetleg másolni a dolgokat róla? :((((((((



2013. jan. 7. 22:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

A gép újraindításán túl vagyok vagy háromszor (tudom, hogy nem az a hibás, de gondoltam, hátha...), több USB lukba is próbáltam csatlakoztatni, próbáltam feltenni/eltávolítani/megint feltenni. Ugyanazt írja ki.

Könyörgöm. :(

2013. jan. 7. 22:48
 2/20 anonim ***** válasza:
op rendszered?
2013. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Windows 7

De most próbáltam XP-n, ott sem megy. :((((((

2013. jan. 7. 22:55
 4/20 anonim ***** válasza:
Próbáld meg linux alol.
2013. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Huh, hát nekem olyan nincsen, de ezek szerint nem reménytelen a dolog?

Ha odaadom valaki hozzáértőnek, akkor van esély?

2013. jan. 7. 23:00
 6/20 anonim ***** válasza:
Esély mindig van.
2013. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

És hova forduljak?

Mi a jobb, ha próbálkozom, vagy ha békén hagyom??


Semmiképpen sem akarok még nagyobb bajt csinálni, de nem viccelek, hogy ezek az adatok nagyon fontosak nekem: évekre visszamenően MINDEN képem, minden videóm, minden dokumentumom...

Épp napok óta a vinyóm rendezgettem, hogy utána rendesen tudjak róla biztonsági mentést csinálni... :s Pont ezt akartam, csak még nem volt pénzem másikra, hogy átmentsem rá az adatokat. :(

2013. jan. 7. 23:03
 8/20 A kérdező kommentje:

Amúgy egy Samsung G2 Portable-ről van szó, ha az számít.

Ez: [link]

2013. jan. 7. 23:05
 9/20 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, vidd el olyanhoz, akinek van linux a gépén, vagy tölts le egy ultimate boot cd-t ingyenes, és azzal próbáld menteni az adataidat

Lehet csaka fájlrendszer sérült meg és ezért nem indul el, bár ha a gép le is fagy tőle...

A samsung vinyók állítólag tönkremenősek, (bár lekopogom ugyan, nekem is van egy, és nincs eddig semmi baja.kopkopkop.)

2013. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Neeem, a gép az 99%, hogy nem miatta fagyott le (szerintem), hanem függetlenül tőle, csak sajnos épp másolás volt folyamatban... (Másoltam rá egy másik külső eszközről, egy e-book olvasóról, és szerintem ez volt a baj, besokallt a gép attól, hogy két külső másolt egymás között. Hülye voltam. :((()
2013. jan. 7. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!