Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung mint Notebook?

Samsung mint Notebook?

Figyelt kérdés

Találtam egy egész jó Samsung Notebook-ot mégpedig egy Samsung Series 3 350V5C-t. A felszereltségével így ránézésre meg vagyok elégedve. De még soha nem volt szerencsém Samsung Notebookokhoz. Nem is vagyok túl informált Samsung Notebook terén.


Milyen minőségű Notebookokat gyárt a Samsung? Mennyi az "élete" a Samsung példányoknak? Jó az anyaga? Mennyire hordozhatóak? Hardver terén gagyi vagy épp ellenkezőleg? Melyik Notebook márkákhoz áll a legközelebb felszereltségileg, teljesítményileg, és minőségileg?


Mellékes kérdés: "Menő" egy Samsung Noteszgép?



2013. jan. 26. 20:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy kis bővítés: A fenti kérdések magára a Samsung Notebook termékcsaládra érvényesek NEM az általam kiválasztott példányra. Magáról a márkáról és azon belül a termékcsaládról érdeklődöm!
2013. jan. 26. 20:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem az ASUS csinálja a legjobbakat,a samsung hardverilag elég gyengéket csinál,kivéve ez amit írtál egész jó.
2013. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ASUS minden csak nem a legjobb gyártó.. Az X és a K szériás gépei például nagyon félresikerültek.. A Samsung gépek nem rosszak.. Mondjuk a Series 3 egy alsó kategóriás modell, de azért egyáltalán nem rossz..
2013. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!