Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy számítógépház fontos,...

Aron9000 kérdése:

Egy számítógépház fontos, hogy milyen?

Figyelt kérdés
Szerintem tök lényegtelen, max leveszem az oldallapját, a jó szellőzésèrt!

2013. jan. 27. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hmm. Nem tetszik nekem a külseje, de 11k-ért jónak tűnik.

Tágas, jól szellőztethető, alsó tápos, USB3.0-s, jól szerelhető és kebál rendezési lehetőség is van benne.


Ha nagyon spórolhatnékod van, akkor a Sharkoon Vaya sem rossz, bár mostanság megy fel az ára annak is. Itt még normál áron hírdetik:

[link]

2013. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
porosodás, hát annak okoz gondot aki nem akarja tisztitgatni. Én levettem és ha látom, hogy sok por van rajta akkor leporolom a ventiket .. pár perces művelet. Cserébe jobb a hűtésem mint bárhogy ( rendes külső ventilátorral fújok rá oldalról) Tehát ha szeretsz a gépeddel foglalkozni, tisztitgatni stb akkor nem fontos, hogy milyen és levett oldallal + egy kis ventilátorral( tescos pár ezer ft os)-al megfújva jobb hűtésed lesz mint bárhogy cserébe csak néha le kell tisztitani a belső hütő ventilátorokat.. nem nagy kunszt... ha rest vagy foglalkozni vele csak használod amég jó akkor vegyél egy drágább házat azt ennyi..
2017. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
U.I : a külső venti lapátokat is leszoktam portalanitani, hogy már azt se fújja a gépre közvetlen :) ez egy rendes ember hütésre tervezett ventilátor, ezért ilyen jó a gépre. Több mint 1 éve van így és semmi bajom vele. Mint egy jó autó néha megkapja a kötelezőt( gép esetében ventilátorlapát portalanítás) és cserébe teszi a dolgát :)
2017. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!