Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Geforce 8600 gts- től lefagy...

Geforce 8600 gts- től lefagy a gépem, ezután a BIOS-nal is már fehér pötty vagy zöld csíkok vagy kockás lesz, ezután a gép indításakor lefagy a windows töltéskor?

Figyelt kérdés

Van ugy hogy 1 -2 órát is kibírt de volt olyan hogy 10 perc múlva már befagyott. (másik videokártyával semmi gond)

Direkt néztem a hőfokját és 60 C foknál adta föl tegnap a gép. Ma ment 70 C fokon is de 10 percre rá le is fagyott.

A fő kérdésem az lenne hogy a melegedés miatt csinálja vagy csak kezd döglődni a videókártyám?



2013. jan. 27. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a halálán van.
2013. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:( (kár érte)

Amugy az a vicc hogy nem is játszok nagy teljesítményű játékkal csak neteztem vele és videót néztem még

2013. jan. 27. 23:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Passzív a hűtése? Mert ha igen tegyél rá 8- vagy inkább 12cmes ventit.nekem 8600 gt-m van ami haldokló széria.Mégis 6 éve bírja, mert elejétől fogva raktam rá hűtő ventit.Mert furán, bambán :) lestem az aida/everest programban, hogy 75 fokos a gpu.Mondom ez nem normális.

Ilyen ez a széria, a hűtése alul méretezett.


Ha van tapasztalatod egy kicsi elektronika terén akkor szedd szét a hűtését és rakja rá pasztát.Mert ha régi az is megszárad, meg köt mint a beton, utána nem jól vezeti a hőt. Én az enyémnél is megcsináltam.Próba szerencse, pár szász forint a hűtő paszta.


Neked milyen márkájú van?(gigabyte,asus,msi stb.)

2013. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen passzív a hűtése

Gigabyte a hűtése

2013. jan. 28. 08:46
 5/10 A kérdező kommentje:

(A márka gigabyte) D

Én 6 éve vettem (újonnan)eddig nem volt baja csak most jött ki a kínja. Én is gondoltam hogy leveszem a hűtőbordát. Amugy ha megy, a kezem szinte nem állja a meleget a hűtőbordánál.

2013. jan. 28. 08:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Le vetted a hűtést róla?
2013. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Le akartam, de jó rávolt tapadva, ezért rátettem egy 12 cm-es hűtőt (gyorskötözővel :)) és így 47 fokot mutat a GPU. Jelenleg is ez van benne várom hogy történik e valami vele!

Remélem nem szenvedett kárt az elmúlt 6 év miatt hogy nem volt ideális hűtése

2013. jan. 28. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem....
2013. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy szenvedett kárt.Ha ventivel nem csíkozik meg ilyenek akkor nincs baja.Tesómnak is ilyen volt elkezdett neki is csíkozni, de paszta+venti megoldotta.

Szépen takarítsd le a gpu felületét az odaragadt pasztától majd kenjél rá frisset.

2013. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A ventivel már 7 órát egyfolytában gépezek de semmi bajom se volt eddig, tehát sikeresen vizsgázott :)
2013. jan. 28. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!