Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Western Digital MyBook essenti...

Endre_wd kérdése:

Western Digital MyBook essential 2. 0 TB hdd-hez keresek elektronikát? , vagy használt ugyanilyen komplett hdd-t. Adatok: WD 2. 0TB (caviar green) SATA / 64MB Cache WD20EARS S/N: WCAZA5246673 MDL: WD20EARS-00MVWB0 WWN: 50014EE25AF64ECE

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyat sajnos nem találsz külön, használt külső hdd-k nem nagyon vannak, főleg azért mert hamar tönkremehetnek.

Mi a gond vele amúgy?

2013. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A hdd és a ház között vezérlés nyáklapja erős hőterhelést kapott, mintha megégett volna. Hasonlóan de kisebb helyen elszíneződött a hdd saját nyáklapja.

HDD regen. csak delay hegyeket és javíthatatlan sectorokat hoz, de nem engedtem végig.

Op. rendszer csak formázást ajánl fel, de szerintem nem látja rendesen mint háttértár.

2013. jan. 25. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj szedd le a lemezt a lapról, és csatlakoztasd az alaplaphoz egy sata kábellel és akkor meg tudod nézni, hogy maga a lemez nem sérült-e meg.

Ha ugyanúgy fog rá reagálni akkor a lemez is kérdéses.

2013. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha jól értelek, akkor ezt már próbáltam.

Kibontottam a gyári műanyag házból a hdd-t, így mint egy normál vinyót csak rákötöttem egy pc-re sata kábellel és ekkor produkálta a korábban írtakat.


A saját házában, a plusz vezérlő panellel abszolút se kép se hang.


azért köszi a tippeket :) legalább van aki válaszol

2013. jan. 26. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Ha úgy hogy kivetted nem jó akkor nem is lesz jó az a baj.

Esetleg egy format-ot, vagy egy fájlrendszer javítást csinálj rajta, hátha vissza tudja állítani.

Vagy van egy olyan program hogy HDD regenerator, az is csodákra képes.

2013. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!