Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a hiba? Bekapcsolom...

Mi lehet a hiba? Bekapcsolom a számítógépet és nagyon nagy hanggal indul. Mint a hoffer. Kb.5 őpercig ilyen nagy a hangja és utána elhalkul.

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Döglődik valamelyik ventilátor. Tisztítés és/vagy csere lesz.
2013. jan. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos pont tegnap tisztítottam ki, és eddig nemvolt ilyen baja. :( Az a lényeg hogy csak bekapcsoláskor van ilyen hangja, utána elhalkul. Ha döglődne venti, akkor nem végig ilyen hangja lenne?
2013. jan. 29. 07:43
 3/8 anonim ***** válasza:
K.: ha döglődik, akkor bármikor, bármilyen hangja lehet, még az is lehet, hogy normális hangja van, és egyszer csak megáll.
2013. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jobb ha elhiszed, hogy a ventilátor a hunyó.

Ezt tapasztalatból mondom.

2013. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hypno ***** válasza:

Ha nem 5 percig tartana a dolog, akkor azt mondanám, hogy az AMD-s rendszereknél teljes gázzal pörög minden a bootolás idején, amíg a Cool'n Quit be nem kapcsol.

Onnan a tényleges terhelésnek és a szenzorok által mért eredményeknek megfelelően visszaveszi a fordulatszámot.

2013. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) Egyébként nem AMD, hanem Intel. ;)
2013. jan. 29. 08:33
 7/8 hypno ***** válasza:

Ha most csináltál nagytakarítást és azóta lett egy traktorod, akkor sanszos, hogy amit kellett volna azt nem kitakarítottad, hanem összekoszoltad.


Egyesével kösd le és vissza a ventillátorokat. (Mintha a rossz gyújtógyertyát keresnéd.)

Egy két másodperc alatt nem megy tönkre semmi. Ami érzékenyebb, azon úgyis hűtőborda van.


Ha ez nem hoz megoldást, akkor már csak a winchester marad amiben folyamatosan mozgó alkatrész van.

2013. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ma megnéztem, tényleg az egyik ventilátor (12 centis) volt a hunyó, vettem újat azóta jó a hangja. ;)
2013. jan. 30. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!