Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fujitsu siemens D1644 biost...

Joci24 kérdése:

Fujitsu siemens D1644 biost szeretnék frisiteni. De hogyan? Még sohasem csináltam.

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 23:57
 1/5 anonim válasza:
inkább kérj meg egy olyan személyt aki csinált márn mert eléggé bonyolúlt én is próbáltam sokáig kinlódtam vele az a baj hogy biosz frissítést is nehéz találni eggyes lapokhoz főleg ha régebbiek. Tanácsolom inkább kers szakembert
2013. jan. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pj0tr ***** válasza:

Nem kötözködésképpen, de mi a konkrét oka? Nem működik valami? Mert ha nem ez a helyzet, akkor kb nagy a kockázat és semmi nem fog változni. Nagyobb teljesítménye nem lesz, stabilabb sem. Ez egy múzeumi darab, úgyhogy már a gyártó sem támogatja szvsz. Megnéztem a gyártó angol oldalát (elismerem csak futólag) de bios frissítés nem volt.

[link]

2013. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz,kérj meg egy szakit.Csak megjegyzem hogy nem fogsz tapasztalni változást a bios frissítést követően.nem éri meg babrálni.
2013. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Még sohasem csináltam."

tartsd magad, eme jó szokásodhoz!

(ha nem szeretnéd, hogy az alaplap a kukában kössön ki)

2013. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pj0tr ***** válasza:

Csakhogy ki ne maradjon senki az infókból:

Egy P4 3000Ht procit tesz bele a kérdező és nem akar menni benne két szálon a dolog, bootkor pedig az alaplap írja, hogy frissítse a bios-t.

Szerintem ez egy standard szöveg, hogy ha nem ismeri pontosan a procit, akkor azt mondja, hogy frissíts.

Az pedig, hogy megy egyáltalán olyan mint, hogy kép van a monitoron vga driver nélkül. Vannak olyan standard hívások, szolgáltatások, amiket tud használni, de a proci magasabb, speciálisabb dolgai nem mennek. De az üzenet önmagában nem garantálja, hogy létezik-e újabb verziójú bios.

A kijelentés továbbra is igaz, hogy ezzel a géppel nem fogsz messzire jutni. Még netezni sem lehet vele a mai flashel és médiával teletűzdelt oldalakon. Újabb kódolású filmeken (még ha nem is HD-k) szerintem szintén elvérzik egy ilyen konfig.

2013. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!