Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli a ramot?

Miért nem érzékeli a ramot?

Figyelt kérdés

Nem érzékeli a gép a RAM-ot miért?

Elromlott a gépem és elvittük szerelőhöz (garanciálisan az Extreme digitalba)az egyik Ram volt rossz kicserélték hazahoztam de az operációs rendszer nem érzékeli és csak 1,5gb-ot ír az "illesztőprogramok oprendszer és a folyamatok rendelkezésére" és 2,5gb pedig a "hardverek számára fenntartott memória" (2db 2gb-s van benne az egyik volt ami rossz volt és kicserélték)a BIOS viszont érzékeli az 4gb-t ír ki de az oprendszer nem és így jelentősen lelassult a gépem a játékok is sokkal lassabbak meg kisebb grafikával tudok csak játszani... Mit tegyek? 64bites Windows7em van


2013. jan. 31. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
4 GB-ig nem kell 64 bit. De amúgy én visszavinném.
2013. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
visszavittük de nem csinálnak vele semmit mert ezek a köcsögök letépték a plombát miután "megszerelték" és azt hiszik hogy mi téptük le ezért elveszett a garancia
2013. jan. 31. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel mint írtad, a bios érzékeli, nem hardveri gondja van. Először is telepítsd újra a gépet. (1. voltam)
2013. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!