Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízhatóak e a Packard Bell...

Megbízhatóak e a Packard Bell laptopok? Megérné e a lenti linken található gép?

Figyelt kérdés
Megéri e az árát ez: [link] htm
2013. jan. 31. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem megbízhatóak, sőt gagyik, rossz anyagokból, rosszul össze/felszerelve. Kerüld őket, akármilyen olcsók is!
2013. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is csak rosszat hallottam róluk. Szerintem sem valami jók elég selejt anyagból vannak igaz én még használni nem használtam packard bell-t, de látni láttam és meg mondom őszintén 5 éves xp-s családi laptopunkat többre becsülöm mint az új win7es packardokat... Szerintem ne vedd meg. Inkább keress toshiba-t avval nem szokott baj lenni vagyis nekünk 5 év alatt semmi baja sem volt ami belső hiba lett volna kivéve Op rendszer omlás illetve saját hibából az adaptert kellett forrasztani(nem mi forrasztottuk hanem egy informatikus...) Szerintem Toshiba-t ne ilyen selejt anyagú packardot vegyél.
2013. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van egy Hp-nk (az bevált, igaz újonnan vettük) is, most régebbi asztali gép helyett szeretnék egy laptopot venni, i3-as processzorra gondoltam. Ennek elég jók a paraméterei, de nem bíztatóak az eddigi válaszok:)
2013. jan. 31. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Hp is elég jó hidd el hiába vannak ennek jó paraméterei ha pl a hűtésen kispórolják a pénzt miközben az lét fontosságú mint neked a levegő. Mond mennyit szánnál rá és keresek neked valami jófélét :)
2013. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jó lenne 60 körül megúszni, de talán még 70-et összehozok valahogy ha jó a vétel. És borsodban próbálok keresni, mert kicsit meredek megtekintés nélkül megvenni.
2013. jan. 31. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Amiket én megvennék az: [link]

Elég erős procija van és 6gb ram ami eléggé gyors 1600mhz-es. Játékokat is bírnia kell Igaz, hogy nem a legjobb a videokártyája mivel csak GDDR3-as, de szerintem annyira nem sorsdöntő mivel ár/érték arányban még mindig jobb mint a Packard bell...

2013. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs az előbb nem olvastam el a válaszodat. Sok sikert hozzá. Én azt is ajánlom, hogy az arukereso.hu-n nézd meg a véleményeket mivel az segítségedre lehet. Én is az alapján fogok majd vásárolni Hi-fi-t :)
2013. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nekem88 válasza:

Szerintem meg nagy butaság amit beszéltek.Senki sem használt még Pb laptopot de tudom ,hogy szar. :D

Azthiszem ez a kijelentés már alapból nem helytálló...

Nekem egy pb laptopom van 4 mag,8gb ram,640gb hdd,1gb Ati Hd kártya.A legújabb játékokat is vígan viszi,és ahoz képest ,hogy egy négymagos AMD proci dolgozik benne ,egyáltalán nem hangos.

[link]

van elég sok teszt fent a neten.Ez előtt egy HP gépem volt Dv5 1180 Eh ,tripla ár ,és semmivel sem volt különb azon kívül,hogy világított mint egy karácsonyfa.Azt sem mondom ,hogy rosszabb.De gyengébb.nem kell nekem hinni,nem vagyok egy márkafan,de olvass jobban utána ,ne feltétlen bízz ennyiben amit itt megtalálsz...

2013. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én sem ajánlom.. USB tönkre mehet, kijelző meghalhat.. ez 2 példa az ismerettségi körömből..
2013. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én sem ajánlom gagyi sz**ok hdd-je garancián belül tönkrement gar. idő után pár hónappal billentyűi használat közben kiestek, csavarok hátul elengedtek szóval most félig fel van nyílva emellett újkora óta melegszik, majd hirtelen kikapcsol valamikor terhelés nélkül magától is, Packard Bellt soha!!!!
2013. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!