Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felpontozlak! A gépemben...

Felpontozlak! A gépemben 1hònapja cseréltem grafikus kártyát. Az előtt Intel volt benne, most meg NVidia van. Bekapcsoláskor még mindig az Intelt jelni ki. Hogyan tudom áttállítani NVidiara?

Figyelt kérdés
ùgy èrtem ezt. hogy mikor megnyomom.a.bekapcs gombot. kijôn.hogy HP. ès utànna az intel jele jõn ki. nem pedig az nvidiae

2013. febr. 1. 22:10
 1/8 Osynho ***** válasza:
Miért fontos ez? :D Egyébként bootoláskor meg az alaplap dolgai jelennek meg, ami az esetedben intel, ezért az van a képernyőn.
2013. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 janee277 válasza:
Az az Intel amire te gondolsz az a processzoré.
2013. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 janee277 válasza:
Vagy valami másé a gépben,de javítsatok ki. :D
2013. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. de valami intel graphic mediat ir ki. es azertnem ha.nvidia lenne
2013. febr. 1. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg inkább az alaplap intel. és az ahhoz tartozó BIOS logo miatt írja ki hogy Intel
2013. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Osynho ***** válasza:
De miért szeretnéd? Integrált grafikás az alaplap, azért írja ki. Attól, hogy betettél egy nvidia kártyát, az alaplap ugyanaz maradt. :)
2013. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
*es azt szeretnem
2013. febr. 1. 22:18
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben. koszi mindenkinek :) szèp estèt :)
2013. febr. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!