Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire való a gépekbe az SSD?...

Mire való a gépekbe az SSD? Mi az értelme?

Figyelt kérdés
Hogy gyorsabban boot-oljon be meg kapcsoljon ki? Azt is olvastam hogy hamar tönkremennek...ezenfelül mi ami mellette szól? Van értelme? Nektek van a gépetekbe?

2013. febr. 2. 12:57
1 2
 11/15 Osynho ***** válasza:
Azt hogy csinálod? :O Nekem a Win elindulásáig több idő telik el... Az alaplap szarakodásának idejét hogy lehet gyorsítani?
2013. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Boot sorrendben elsődleges legyen a winyó, nameg utána kell olvasgatni.. egy két dolgot ki lehet kapcsolni ami kb 5 mp t vesz el, függően mennyire is van beállítva... nekem régen kb minden ki volt kapcsolva, és gombnyomás után 1-2 mp és a biost lehet hívni, de semmi nem jelent meg, azonnal töltött a win, pl ott az volt a baj, hogy ha a biosba akartam menni, a Del-t püfölni kellett :) amugy meg nem sokat tesz hogy most 7 sec vagy 1 p mire totál beindul. utána ha gyors akkor okés.. :D
2013. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én inkább meg sem szólalok, mert nekem az uj alaplappal valami backódik, és gombnyomás után míg a bios elérhetővé válik, eltelik pár perc... :D
2013. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Milyen új alaplapod van?
2013. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy ECS C51GM-M et cseréltem le egy AsRock N68-VS3 UCC-E ra... eddig okés volt minden, de egyidő után beállt. magyarul bekapcs gombnyomás után sem a monitor sem semmi nem reagál.. adott időnként adott ideig felpörgeti a VGA ventijét majd leállítja, és így tovább.. vinyót kb 2 mp ként megvillantja, és egy idő után beindul. mikor a bios hoz ér : system boot failed- hibára hivatkozva irányít a bios ba hogy módosítsam a beállításokat. de könyörgöm ha egyszer alapon vannak és már mindent próbáltam :))) a lényeg annyi, hogy ha nem vagyok a gép előtt, és ez bekövetkezik ( ami minden reggel megtörténik), akkor a win7 egy hibakeresést indít el ami + fél óra és eredmény 0... azt csinálom, hogy megvárom a bios üzenetét, majd resetet tolok, ezután normálisan beindul... a lényeg az, ez reggel van, napközben akármikor bekapcsolom, beindul gond nélkül.. és ezt a kérdést már feltettem, de a tápot vádolták meg... a táp az kb 2 éve van a gépben, okés nem egy erőmű (FSP 250 W os), de eddig ment, miért most lenen vele baj? és ha csak reggel van gond, első indításnál, utána mért nem? minden hibátlanul megy.. gondolom ez egy rossz bios beállítás következménye lehet, de nem tudom melyik beállítás, ha már minden gyári értéken van.
2013. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!