Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elbírja a tápom a videokártyát...

Elbírja a tápom a videokártyát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Radeon HD7770-DCT-1GD5 videokártyát és arra lennék kíváncsi, hogy elbírja-e a tápom és kompatibilis lesz-e a gépemmel. Esetleg ha ebben a kategóriában tudtok jobb VGA-t, akkor más is szóba jöhet. :)

Gépem adatai:


- Cooler-Master GX-Lite 500W

- Asus P8H61-M LE/USB3

- Intel G860

- 4Gb DDR3/1333 (később veszek mégegy 4Gb modult)

Még egy fél Tb-s vinyó és Dvd író van a gépben.

Későbbiekben még plusz vinyó(k) is lesznek benne, blue-ray író, valamint PCI csatlakozós stúdió hangkártya. Ezekkel nem tudom mennyire kell számolni. Remélem megadtam minden szükséges adatot és elbírja a gépem.

Előre is köszönöm a segítséget!



#Radeon #500W #GX-Lite
2013. febr. 2. 13:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egyébként legfeljebb másodperces áramszünetről van szó. Ami azért elég jó teljesítmény egy ilyen "gagyi" táptól. (Főleg, hogy a szünetmentes, nem teljesít jól) Egész addig azt hittem jó, amíg nem olvastam az ellenkezőjét... :)
2013. febr. 2. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!