Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplapot érdemesebb...

Melyik alaplapot érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
ASUS Maximus V Formula vagy ASUS Maximus V Gene

2013. febr. 3. 15:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

pff..-.- Mégis milyen érvekkel kellene most jönnöm?

Vegyél egy alaplapot amit 20 ezer és vedd meg ezt, azért majd megnézném a különbséget.

De ha már az érveknél tartunk akkor magyarázd már el nekem, hogy miért ne lenne köze a sebességhez ? + akkor már azt is, hogy szerinted miért lenne jó külön hangkártya, amikor az messze nem éri el a SupremeFX IV audiorendszerét...

2013. febr. 3. 17:23
 12/22 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, fiatal vagy nem tudhatsz mindent, vedd csak meg a drága cuccot nyugodtan ha a pénztárcád megengedi.
2013. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
És akkor most ugyan azt mondhatom, hogy te se érvelsz..ennyi, ide se pazarlok több időt.
2013. febr. 3. 17:48
 14/22 anonim ***** válasza:

Ember nonszensz amit mondasz, ha ismernéd a számítógép működését akkor nem mondanál ilyen ostobaságokat hogy gyorsabb az alaplap, de persze hogy miben arról már nem beszélsz.

Végezzünk egy kis közvélemény-kutatást és majd meglátjuk ki gondolkodik még hasonlóan mint te.

2013. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hu..de szeretem mikor okoskodnak főleg ott ahol nem arra válaszolnak ami a kérdés volt..


De ha ennyire akarod hozok neked érvet:


pl.:


ASRock Fatal1ty X79 Champion


(....)HyperDuo Plus technológia(...)


(..)14X gyorsabb teljesítmény!(..) <--- EZ SZERINTED mire vonatkozik ..és nem 1 terméknél van feltüntetve, van amikor az is mellé van írva hogy nagyobb sebesség a yx technológiának köszönhetően!


Az integrált Marvell SE9230 vezérlő támogatja a hardveres(...)

2013. febr. 3. 18:33
 16/22 A kérdező kommentje:

+ rohadtul nem mondtam, hogy idézem:

"hogy gyorsabb az alaplap" -ki a fene mondott ilyet?

2013. febr. 3. 18:35
 17/22 anonim ***** válasza:

Vicces vagy kérdező, 14-szer gyorsabb, de mi és mihez képest :)(azt se tudod miről beszélsz) amúgy jogos, hogy nem a kérdésre válaszoltam csak mikor valaki feleslegesen kidob közel 100.000 forintot alaplapra akkor meg szoktam kérdezni mégis miért. Láthatóan te nem tudod az okát, a lényeg hogy drága legyen.

Megtaláltad, ne keresd tovább : ASUS Maximus V Formula.

2013. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Mit nem tudom mit beszélek? xD Ez a honlapon van feltüntetve, nem az agyamból pattant ki, de nem veszem meg kevésnek bizonyulna inkább: EVGA Classified SR-2 ...

És nem kell válaszolni, elég volt már egy egyszerű kérdésre ennyi válasz !!

2013. febr. 3. 18:52
 19/22 anonim ***** válasza:

Pont erről beszéltem, ne dőlj be a marketingnek, a HyperDuo Plus Technology nem más mint az ssd cache-ként való használata ami nyilván gyorsabb a sima merevlemeznél, de ha már van külön ssd a rendszernek és programoknak akkor az ég világon semmi jelentősége, az ilyen hangzatos ennyiszer gyorsabb feliratokkal a hozzá nem értő felhasználókat akarják lépre csalni, egyébként ezt a funkciót a legtöbb intel chipset tudja(mármint ssd cache megoldást).

EVGA Classified SR-2 pedig s1366(kihalt foglalat) biztos, hogy te olyat nem akarsz venni.

2013. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Értem én mit mondasz de nem mindenem az SSD-n van ott csak a windows meg a programok vannak.

A filmek meg a játékok mennek a winyóba azért választottam ezt az alaplapot de akkor te milyet vennél bele ha 2-3 szerver fut és modern nagy felbontású játékokkal játszok.

+ nem keveset kell használnom a PS-t a sony vegast és 3d tervezőt a suli miatt.

2013. febr. 3. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!