Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit Tanácsoltok?

Mit Tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van az Assassin's Creed II c. játék és az a problémám hogy 2 másodpercig megy rendesen de utána 2 másodperce beszaggat és ez folytatódik az örökkévalóságig.


A Konfigurációm:


Alaplap: Fujitsu Siemens D1837

Proci: Intel Pentium 4 630 3Ghz (1 mag)

RAM: 2x1 GB Kingston (az egyik 800Mhz-es a másik 266Mhz

Vidikari: Nvidia GeForce 9400GT 1Gb


AZ EREDETI KÉRDÉS: Ha veszek bele még 1gb ramot jobban fog futni??? annyira bal*asz nemvagyok, tudom hogy procit is kéne cserélni de ez a lap nem támogatja a dual-core-t és azt mondták hogy tök mindegy ha beleteszek egy 3,2 ghz-eset nem fog változtatni semmit ezen. Aki meg megteheti és jön avval a dumával hogy vegyek egy új alaplapot I7-es procival az könnyen dumál de aki szar anyagi helyzetbe van az sajnos nem. ha valaki tudna valamilyen úton-módon segíteni hogy jobban fusson ez a játék vagy a pl.: Mafia II , The elder scrolls IV: Skyrim,stb.


Utólag: Az Assassin's Creed Revelations jobban futott mind a II. része. ez nemtudom hogy miért van.

A Game Booster-se segített, sőt lassabb lett tőle.


előre is köszönöm a válaszotokat. :)



2013. febr. 4. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ezen nem segít a plusz 1 gb ram...

és sokkal többet nem fogsz tudni kihozni belöle..


nem csak a proci, de a Vga is nagyon gyenge...


erre ne költs... inkább kezdj el gyüjteni.

60k bòl már egész türhetö gépet tud összerakni a hozzáèrtö ember.:)

2013. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm. és kb mennyiért vennék meg ezt a csotrogányt???
2013. febr. 4. 22:28
 3/9 anonim válasza:
30 ezer ért max
2013. febr. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

márn használtan lehet jó gépeket venni garanciásan ehez ha veszel egy jobb vga kártyát sok játék el megy majd rajt pl mint a GTA 4 Elder sclors 5

Nekem is innen van egy hasonló gépem ahoz csak sima 2.2 Ghz dul-core proci van bene vettem én is egy vga kártyátbele és az említet játékok elég szépen elmennek rajta

Ez lenne a gép amit ajánlok neked

[link]

2013. febr. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
és a linkben szereplő gépben cor2duo proci van 2.6 ghz 4mb cashhal szerintem nem rosz kis gép
2013. febr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezt a gépet max 20k-ért tudod eladni...

a linkröl pedig.... a normális játékok egy okból nem mennének rajta... nincs benne normális VGA.

2013. febr. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és hol adjam el?? kaposváron lakom
2013. febr. 5. 13:19
 8/9 anonim válasza:
odaírtam hogy kell hozzá egy normális vga is hogy menjenek a játékok nem kéne kötekedni
2013. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ted fel a netre vagy menny egy lomosba ahol elektronikai cucokat árúlnak lehet hogy ott beveszik vagy egy használt pc kereskedésbe gondolom van ilyesmi kaposváron is
2013. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!