Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát ajánlotok?

Milyen videokártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Alaplap: MSI MS-7252

Processzor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+

RAM: 1024MB DDR2

Táp: 350W Mittudoménmilyen márka (ezt is le fogom cserélni lassan)

20.000 pénz alatt gondolkodom, és az sem baj, ha használt a cucc (csak működjön :b)

Igazából főleg filmnézésre, WoWozásra és régebbi játékokhoz kellene (AoE3, HL2, LotR: BfME2, NFS:U2, The Sims 2, stb... [Jesszusom, ezek már RÉGI játékoknak számítanak, de megöregedtem...])


Oh, és ismereteim szerint ez az alaplap nem "szereti" az ATI Radeon-kártyákat (jómagam is kipróbáltam, valóban nem működött egy HD5450-essel, persze lehet, hogy a kártya volt rosz, de szagemberek azt mondták, az adatlap nem barátkozós fajta)


Előre is köszi!


2013. febr. 6. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
előbb tápcsere fsp hexa 400w. utana esetleg johet a vga, de ilyen proci melle...
2013. febr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
6670 ddr5 újan. Az hülyeség, hogy nem szereti a radeonokat, szerintem.
2013. febr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha régiekhez kell, akkor valóban elég lesz egy 6670. Esetleg használtan egy jobb kártya, pl GTS250 már 15ért is lehet kapni.
2013. febr. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Használtan GTS 450 (1GB DDR5) -t is fogsz kapni 15ezerért

tápot meg akár 5ezerért használtan elfogadhatót

.

perssze attól is függ mért nem szereti a ATI/AMD ket? nem lehet hogy nem gpu alapján hanem pci-e verzió alapján nem szereti a kártyákat? vagyis a töle újjabb csatlakozás verziójúak nem menek benne (mert ilyen is szokott lenni)

2013. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!