Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

www.bluechip.hu/termek/thermaltake-frio-extreme#specifikacio Vagy www.bluechip.hu/termek/corsair-hydro-h100-univerzalis-vizhutorendszer#specifikacio vagy ez?


melyik teljesít jobban?



2013. febr. 7. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt a vizeset nem ajánlom ,az ilyen kompakt vizhütések oké hogy jól hütenek, de ha tönkre megy vmi benne kuka.A másikat sem venném inkább Noctua NH-D14 vagy Thermalright Silver Arrow
2013. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a vízhűtés könnyen elromlik?

Garanciában nem cserélik ki?

2013. febr. 7. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem erröl van szó,ha megveszel egy ilyet rögtön venti cserével kell inditani mert nem a leghatékonyabb a gyári.Jó választás lehet ha helyhiány van és nagy léghűtés nem fér be.Az igazi vizhűtés meg sokba kerül mert külön kell megvenni a komponenseket.
2013. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem


akkor ez a vízhűtés gagyinak számít?

2013. febr. 7. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, tehát szerintem jobban jársz egy komolyabb léghűtéssel, mint egy belépő szintű vízhűtéssel ilyen árban.
2013. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de nekem pont az tettszik benne hogy egyszerű

nemkell tartály nemkellenek csővek nemkell keringet nem kell külön a blokk hanem egyben van minden

2013. febr. 10. 09:54
 7/7 A kérdező kommentje:
ez gagyi egy i5 hűtéséhez?
2013. febr. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!