Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7-re frissítenék,...

Windows 7-re frissítenék, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta XP-m van, egyszer próbáltam feltenni a win7-t , de akkor ott hibát jelzett, amikor már felrakta, system reboot és kiirja, hogy a telepítés nem sikerült próbálja újra vagy valami ilyesmi, olvastam, hogy ez a sataraid controller is hibaforrás volt, most frissítettem minden drivert, egyedül a biosból van egyel jobb revision, de nem tud sokkal többet.


Szerintetek most már feltelepülne a win7?



2013. febr. 12. 17:51
 1/4 A kérdező kommentje:

aida elemzés: [link]

win7 upgrade advisor jelentés: [link]

2013. febr. 12. 17:55
 2/4 anonim ***** válasza:

ez egy nagyonjó gép volt 2003-ban. Nekünk is ilyen volt :D

de offot félretéve ezen a gépen elmenne a win7-nek szerintem el kéne futnia simán. Lehet, hogy nem jól csináltad a partíciókat, vagy nem jó a telepítő, úgyhogy nézd meg. Ha megcsinálod, akkor hagyd fönt az xp-t, vagy telepítsd újra azt is, hogy legyen dual boot, mert tapasztalataim szerint még jól jöhet több esetben is.

2013. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A win7-t nc**-rőlszedtem.:D Valami origi verzió, win7 ultimate 32 bit-es, vagy az is számít milyen?

Nem merem újra megpróbálni, mert formázás után jön elő ez a hiba és akkor az xp is elmegy alóla... a particiókat faszán felismeri.

2013. febr. 12. 18:14
 4/4 A kérdező kommentje:

piratebay:


/torrent/7224146/Windows_7_SP1_x86x64_11in1_MSDN__HUN_by_torko#filel istContainer

Ezt raknám fel, ez jó nem? MSDN verzió, ilyet is próbáltam az utlimatet, de nem hiszem, hogy egy szimpla sataraid driver frissítéstől hirtelen jó lenne vagy igen?

2013. febr. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!