Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás alaplapi integrált...

Hibás alaplapi integrált "hálókártya"?

Figyelt kérdés

Kezdésképpen erről az alaplapról van szó: Gigabyte GA-MA770T-UD3

Probléma: Letöltésnél (főleg uTorrentnél) egyszerűen nem jön teljes sebességgel semmi se. 1,7mb-os sebesség a maximum amivel tölteni tudok, de a géppel valami történt és folyamatosan ingadozik a letöltési sebesség 1mb és 0kb/s között. Sose fixálódik. Úgy voltam vele na mostmár letesztelem ugyan arról a kábelről laptopon is mik az eredmények. Laptopon 2 perc után beállt a sebesség 1,7mb/s-os folyamatos értékre, de a sima gépemen még több óra után is folyamatosan ingadozott a sebesség elég gyatra átlagsebességet eredményezve. Úgy voltam vele biztos vírus, ezért újraraktam a gépem és még után egy Comodo-val vírusírtást is végeztem hátha van. Minden megvolt, de sajna a hiba maradt. Jó oké mondom, akkor megpróbálom internetes csökkentett módba, de sajna az eredmény nem változott. De sajnos tapasztaltam, hogy ez nem csak letöltésnél van így. Multiplayer játék közbe is úgy 5 percenként elég durván "kifagyok" és akkor a net is használhatatlan lesz nálam, de 1 perc után minden megy változatlanul. Frissítettem az ethernet driver-t és még egy hiba ellenőrző progit is raktam rá, de semmi. Mindent tökéletesnek talált pedig nem az. Wifi routert használok speciel TP-link TL-WR740N-t a legfrisebb szoftverrel, de ez sem változtatott az eredményen. Küldjem vissza gariba? Szerintetek az a hibás? Köszönöm aki végigolvasta!



2013. febr. 12. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!