Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a laptop-on, csak...

Nincs hang a laptop-on, csak fülhallgatóval, a beépített hangszórók nem működnek!?

Figyelt kérdés

A probléma úgy jelentkezett, hogy hirtelen húztam ki a fülhallgatót a gépből.

Utána olvastam, és találtam pár infót:

Idézet egy fórumról: " A jack betolásával megszakítod a hangszórók fele vezető áramkört. Ha kihúzod, az áramkör zárásáért felelős kis lapocska zárja az áramkört."

Szerintem ez lehet a gond, mivel sokszor rángattam a csatlakozót, és az is erre utal, hogy pont akkor szállt el mikor hirtelen húztam ki.

Viszont arról nem találok semmi infót, hogy ezt hogyan lehetne megpiszkálni esetleg itthon, hogy működjön?

Valakinek van esetleg valami ötlete?


2013. febr. 14. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szét kell szedni a gépet, hogy hozzáférj a jack-hez és megnézni mi a helyzet.
2013. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez az amit nem merek, szétszedni..

Kívülről ha valamivel esetleg megpiszkálnám okozhatok nagyobb gondot?

Egyébként azt sem tartom kizártnak, hogy nem ez a baja, hanem valami egészen más. Mi lehet még? Bár ezt szinte kizártnak tartom, de valami beállítási probléma?

2013. febr. 14. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:

A vaktában történő piszkálással akár nagyobb kárt is okozhatsz!

Vidd el szakihoz, aki szétszedi és megigazítja a csatlakozót.

2013. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!