Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » WinFast TV2000 XP Deluxe 64...

WinFast TV2000 XP Deluxe 64 bites driver?

Figyelt kérdés
Nem talalok ehez a tv kartyahoz 64 bites drivert, nincs ra valami megoldas hogy tudjam 64 biten is hasznalni ? (regebben meg a leadteknek is irtam emailt es azt mondtak nincs ra 64bit driver) eleg gaz hogy egy tv kartya miatt hasznalok meg mindig 32 bitet , egy programozo nem tudna megoldani hogy a 32 bites driver mukodjon 64 biten is?
2013. febr. 17. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A 32bit-es driver működik 64bites operációs rendszeren. Az már más kérdés, hogyha 32 bites XP drivert próbálsz, mondjuk Win 7-re felpakolni az nem fog menni. Keress a windowsodnak megfelelő drivert, biztos találni fogsz.
2013. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon régi kártya, és nem igen van rá, tudtommal.

Ha egy programozó meg is tudná oldani, mert szenvedne egy csomót vele hogy neked működjön?

2013. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várj hülyeséget beszéltem felejtsd el amit fentebb írtam, mert az a 32 bites programokra vonatkozik. :D
2013. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uj kartyat esetleg megeri venni ? Tudnak az uj kartyak valamivel tobbet? Ez nekem meg mindig tokeletesen mukodik es meg a felvetele is jo.
2013. febr. 17. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!