Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért olyan nagy dolog az...

Miért olyan nagy dolog az Apple? Tényleg annyira jó, ammennyit kérnek is érte?

Figyelt kérdés

Legyen szó számítógépről,telefonról,tabletről,stb stb.


Mivel tud többet ugyanazzal az i7-es proceszzorral felszerelt Macbook,mint egy DELL laptop.Sosem értettem,miért akkora nagy dolog az Apple mindenkinek.Én speciel sosem szerettem.



2013. febr. 17. 17:13
 1/3 BM-Striker ***** válasza:

Próbálj ki egyet és döntsd el magad.


Ha megnézed, Egy Macbook Pro kezdőára még hasonló, mint egy dell xps-é.


Ez egyszerűen egy prémiumáras termék, ahol az extra minőségért sok pénzt elkérnek.

2013. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Multigod97 ***** válasza:
Nagyon drága termékeik vannak, de persze ennek is megvan az oka. Az Apple, mint minden másik cég a profit maximumra törekszik. Hidd el, ha olcsóbban adnák lehet, hogy többen vennének, de nem lenne akkora a bevétel belőle. Ha drággább lenne, akkor kevesebben vennék. Most vitték le a termékeik árát, mert nem volt rá akkora kereslet. A gépeikről annyit, hogy nekem egy 15"-os MBP-m van (Retinás) és imádom. Az anyaga bőven a legjobb minden gép között, nem recseg nem ropog. A kijelzője nagyon tuti (még a nem retinásoknak is). A teljesítményről csak annyit, hogy egy Mac-et nem lehet könnyen összehasonlítani egy PC-vel, mivel az OS X olyan jól van optimalizálva, hogy kisebb hardware-rel is lehet erősebb, mint egy jobban felszerelt windows-os gép.
2013. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad kihagyni az Apple élményt sem. :) Nem akarom túlhájpolni meg nem is vagyok fanatikus, de tény hogy nagyon jól működik az egész gépezet. Egy másik kérdésnél már leírtam, leírom még egyszer. A feleségem iphoneja dobáltam a hálózatot 3g-n, bementem apple storeba ahol megnézték és azt mondták semmi baja a telónak, vodafone (UK) -al lesz a baj. De ha véletlen mégsem, hogy ne kelljen vissza mennem még egyszer ezért adnak egy újat. Raktárba hátra, és hoztak egy bontatlan 4s-t. Meg se nézték hogy valóban ugrál-e a térerő, semmi szerviz, semmi kinlódás. 5 perc és minden rendben volt.

Aztán persze kiderült hogy valóban a voda a hibás, dolgoznak az ügyön.

2013. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!