Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Ma játszottam a Crysis 2-vel és amikor kiléptem a proci 90 fokos volt... De a ventik nem is pörögtek gyorsabban mint szoktak. Az lehet, hogy a régi vidi kártyám miatt (Sapphire HD 4680 1gb) túlságosan megterheli a game a procit? Viszonylag gyorsan lehűlt 45 fok körüli hőmérsékletre, ettől még lehet, hogy nem jó a venti?
2013. febr. 8. 20:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Procim: Intel I7 860

Hűtő: Gyári Intel

2013. febr. 8. 20:06
 2/6 anonim ***** válasza:
hát azé 90 foknak nem kéne lennie.(főleg egy i7-nek)
2013. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok ha túlmelegszik akkor is csak leál,nem lesz baja
2013. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

A belső mag elérheti akár a 110°C -ot is akát nagy terhelés esetén.72-80 között lenne ideális a 90 egy kicsit magas. Nézd meg a hűtőbordát, ventillátort hogy nem koszolódott -e el, esetleg a biosban a Automatic fan speed és a Cool&quiet- legyen bekapcsolva.

Van porocessor védelem, ha pármi gond lenne kikapcsolja a gépet!

2013. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyári hűtés ennyit ér,ennyi.1.generációs i7-sek meg főleg szeretnek szaunát csinálni.Szóval azonnal egy új hűtés beszerzését ajánlom.

CM hyper tx3 evo-t használok szintén egy i7 960-on nem valami hűű de nagyon jó de legalább nem lesz annyira meleg proci.Min.33-37fok Max.8szál AIDA stability 70fok 1-2 perc után.Játékok közbe 47-60,de ez játék függő.

Ez alá ne add:

[link]

2013. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! Egyébként szerintem csak a Crysis 2-őt nem szereti, mert Dirt közbe csak 50-55 fokig ment fel max beállításokon.(alapjáraton 42-45 fok)
2013. febr. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!