Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma a hálózati...

Mi lehet a probléma a hálózati kártya driverrel? (Windows XP)

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy ma újraraktam egy gépet (alaplap típusra már nem emlékszem) Lényeg, hogy újraraktam, feltettem minden driver a lemezéről, majd feltettem minden telepítés utáni dolgot, böngésző, java, adobe rader stb...

Volt rajta nem minden okés volt! kikapcsoltam, most este bekapcsoltam és kiírt egy olyat, hogy fetnd5bv.sys fájl meg van sérülve én arra tippelek, hogy hálózati kártya driver hiba! mert nincs net se!

Jó mondom nem baj, megpróbálom újratenni a hálózati kártya drivert, és akkor meg ezzel fogad:

update driver faild

Én most nem tudom mit kövessek el!

Mit tudtok mit csináljak?



2013. febr. 17. 20:57
 1/3 hypno ***** válasza:
Tölts le egy új verziót a VIA, vagy az alaplap gyártójának honlapjáról és telepítsd fel azt.
2013. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bocsi, h egy modatom ott értelmetlen, így szólt volna: ....minden okés!...

Amúgy ki fogom próbálni, töltök le új drivert, de ha az sem válik be, akkor letiltom a biosban az integráltat, és teszek bele egy rendes hálózatikártyát!

2013. febr. 17. 22:51
 3/3 A kérdező kommentje:

Na megoldottam! Újraraktam még egyszer, mert már maga a rendszer se jött be! Összeomlott az egész...

De talán jobb is így, legalább nem kínlódtam vele!

:-P

2013. febr. 18. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!