Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop működik aksi nélkül?...

Laptop működik aksi nélkül? Olyan problémám van, hogy nem kapcsol be és az aksit sem tölti. Vajon az aksi a hibás, vagy valami más baja van?

Figyelt kérdés
Hp compaq nx6120 típusú laptop.A töltő jó, az aksi utoljára kB.50percet bírta. Hálózatról használom.
2013. febr. 19. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
persze hogy működik, szerintem egy másik aksival már be fog indulni de ajánlom a hálózati használatot ha csak netezel mert hosszabb életet biztosítasz az aksidnak. ha nagyon fontos dolgot csinálsz akkor ajánlom az aksit is berakni ha esetleg áramkimaradás van ne vesszen el a projekt
2013. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"szerintem egy másik aksival már be fog indulni"

Ha működik töltőről akkor most is működnie kellene,akkor valószínű,hogy a gép a hibás?

2013. febr. 19. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi rosszul fogalmaztam: egy másik aksival már szerintem be fog indulni ÚGY HOGY NINCSEN A TÁPKÁBEL CSATLAKOZTATVA
2013. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké,így már érthető.Nem rendelek új aksit,előbb megnézetem a

szervizel.

Köszönöm!

2013. febr. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!