Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement a procim? (Info lent).

Tönkrement a procim? (Info lent).

Figyelt kérdés
Sokáig nagyon nagy hőmérsékleten használtam a procit, mert elromlott a hűtő. Rendeltem egy újat, lepasztásztam, beraktam. Működött minden. Csak azt vettem észre hogy minden sokkal lassabb lett mint azelőtt volt (mármint amikor még nem volt nagy hőn.) Lehet hogy "kisült"?

2013. febr. 19. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az jót nem tesz neki. Na meg nem használható a gép hűtő nélkül mart igen hamar túlmelegszik a proci.
2013. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt benne hűtő csak hát szarul hűtött. 80-90 fokon használtam kb. 1 hétig. Akkor emiatt van ez?
2013. febr. 19. 19:16
 3/5 anti paladin ***** válasza:

Általában a 60 fok ami még oké.

Jól van felrakva a borda?

2013. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen jól fel van rakva. Most már jó a hűtés csak mondom hogy lassú minden.
2013. febr. 19. 23:20
 5/5 anonim válasza:

A lassuság lehet mástol is ha megfelelő a hűtése.Bizzunk benne,hogy nem ment tönkre,de elvileg,ha tulmelegszik és abban megy tönkre akkor be sem kapcsol.

Érdemes lenne kiprobálnod azt,hogy elővarázsolod a feladatkezelőt ás megnézed a proci kihasztnáltságát,hogy hány %-on hajt.Ha 100% akkor valami progi is foghatja a géped (virus is) vagy csak tul sok minden fut a háttérben (lödd ki azt amit nem használsz és akkor megnézni,h mit csinál %-ban) Everestel is megnézhetnéd,hogy melegszik-e még. Ha nem jutsz elörébb,de legvégső esetben telepitsd ujra a rendszert. Azt a fenti lépéseket csináld végig ismét,ha van változás és normál modon fut a géped üres járatban 0-10% között akkor megoldodott,ha nem akkor kérj kölcsön 1 procit valakitől probaképp.

Ha biztos,hogy tönkre ment a procid vedd ki a gépedből,majd szegeld a falra emlékeztetőül,hogy mekkora balfék voltál,hogy hüttés nélkül használtad és fogadd meg,hogy többet ilyet nem csinálsz. (ez olyan mint,ha a csajodat(proci) szárazon tömnéd,neked sem jó,meg a csajodnak (proci) sem és a vége,hogy lecseréled(proci) és ha mázlid van akkor helyre jön a pergőd (nem ment tönkre az alaplap magas áramfelvétel miatt).)

2013. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!