Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidia 6800 hűtő ventilátort...

NVidia 6800 hűtő ventilátort hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megállt a VGA hűtőm ventilátora (elvileg gyári). Szeretném cserélni. Sajnos a motor álló része 3 csavarral van felfogatva, szóval az átlagos (keretes) kis ventik nem jók oda. Hol lehetne beszerzni..? Elvileg netto 4,8cm az rotor átmérője.


Fontos az ár is. Találtam 250Ft -ért , de visszaírtak a webshopból hogy törölték a rendelést, mert nincs náluk készleten.



#videokártya #Hűtőventilátor beszerzés
2013. febr. 20. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mondasz egy gyártót vagy belinkeled, hogy mit rendeltél, akkor talán segíteni is tudunk...egyébként a gépbontókat érdemes lecsekkolni alkatrész után...
2013. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bontóból nem igen szeretnék, mert azok a ventik is fene tudja mennyit forogtak már.. Aztán azok is zajosak lesznek vagy megállnak.


Ilyent rendeltem: [link]


Ennek 2 tüskés a csatlakozója (végülis a 3 tüskés is jó jobb híján)

2013. febr. 20. 19:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval ilyent rendeltem, de nem tudják teljesíteni a kérést. (pedig úgy emlékszem az imént is odaírtam hogy nem juthatok hozzá...)
2013. febr. 20. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


1 ezresért kapsz egy komplettet, sajnos csak ventit nem találtam, pedig biztos van valahol...

Itt búvárkodj, ha van időd:

[link]

2013. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!