Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az hogy lehet, hogy egy régi...

Az hogy lehet, hogy egy régi gép is tökéletesen viszi a mai játékokat?

Figyelt kérdés

A gép full tele van, mindenféle cuccal. Töredezettség mentesítés NEM volt megejtve. Egyszerű kétmagos Pentium proci van benne, 3 GHz-es. VGA egy AGP-s Sapphire ATI Radeon, 1GB-os, DDR2-es. 4db RAM slotban van összesen 2GB DDR RAM. Több modul, 512MB-osak. Systemcare van feltelepítve.


Egy ismerősömé ez a gép. Assassin's Creed Revelations, CoD MW3, Prototype és hasonlók tökéletesen futnak. Van ami szaggat. Grafikához NEM nyúlt! Az alaplapot, RAM-ot, CPU-t használtan vette. A HDD-je egy 500GB-os Samsung. A legegyszerűbb SATA vinyó. SSD-je nincs. A tápja se mai.


Akkor mégis, hogy van ez?

Ezt érdemes átgondolni... :)



2013. febr. 21. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

"Grafikához nem nyúlt"

A játék a legoptimálisabb beállításokat fogja használni, amikor elindítja. De gondolom minden low grafikán volt, és alacsony felbontáson. Ilyen egyszerű:)

2013. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a.aaa ott voltam, játszottam rajta én is, és egyáltalán nem volt low!


de ha mégis, akkor minek a HD7770?

ha azon a VGA-n is jól mentek a dolgok, akkor egy HD5... szérián is jól mennek.

de akkor minek minden egyes gépbe drága VGA?

... XD

2013. febr. 21. 15:40
 3/5 Osynho ***** válasza:
Mit érdemes átgondolni? Akinek elég egy régi gép, használja azt, akinek nem, költsön jobbra. :)
2013. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Van ami szaggat."

Miről beszélünk? :)

2013. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja... xDD
2013. febr. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!