Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a régi...

Miért nem működik a régi mátrix nyomtatóm ami régebben még tökéletesen működött?

Figyelt kérdés

Hello!


Van egy EPSON LX-800 típusú tűs nyomtatóm amit egy pár évig nem használtam, de most szeretném újra használni. A nyomtató bekapcsol, de valamiért a gép nem ismeri fel, nem jelzi, hogy új hardware lenne csatlakoztatva. Régen ugyanúgy XP-m volt mikor használtam és elvileg a hivatalos oldalon is az volt írva, hogy XP-n driver se kell ehhez a modelhez. A nyomtatónak egyetlen hibája van, hogy az adatkábel géphez csatlakozó fején az egyik tű ki van törve, de ha jól emlékszem ez már ilyen volt mikor megkaptam és így is működött. Mégis mi lehet a baja?


2010. szept. 1. 13:31
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

1. Az LTP nyomtatókábel nem egy ökör ára.

2. Nem Plug & Play nyomtatóknál futtatni kéne a nyomtatók hozzáadása varázslót (Start-->Vezérlőpult (klasszikus nézet)--> Nyomtatók és faxok--> Nyomtató hozzáadása..)

2010. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, már nem is emlékeztem rá, hogy így kell beüzemelni, mert olyan rég használtam már. Amúgy kábel nem is kell mert tökéletes ami most van, de épp ezt szerettem volna megtudni, hogy az a hiba forrása vagy csak az én hozzá nem értésem.
2010. szept. 1. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
mert a mátrix nyomtató egy fos
2010. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Én azt nem mondanám. Nyomtatási költségen leiskolázza az összes többi technológiát, igaz csak szöveg nyomtatására jó és igénytelen is, de a célnak megfelel.
2010. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!